Niedziela, 14 kwietnia 2024 | Bereniki, Waleriana
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > W magistracie poszukują pracowników

W magistracie poszukują pracowników

Opublikowano:

Urząd Miasta w Trzebini znów poszukuje pracowników. W ostatnich dniach władze miasta ogłosiły nabory na wolne stanowiska pracy.

W pierwszym przypadku chodzi o specjalistę w Referacie Inwestycji i Remontów. Potencjalni kandydaci na to stanowisko winni posiadać między innymi: wykształcenie wyższe budowlane lub średnie techniczno-budowlane, uprawnienia budowlane bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej, minimum trzyletnie doświadczenie zawodowe w wykonywaniu czynności związanych z realizacją inwestycji budowlanych oraz prawo jazdy z możliwością korzystania z samochodu prywatnego do celów służbowych.

Ponadto w trzebińskim magistracie poszukiwana jest osoba do pracy w charakterze podinspektora w Referacie Gospodarki Mieszkaniowej. Kandydaci ubiegający się o to stanowisko winni posiadać między innymi: wykształcenie wyższe i minimum dwuletnie doświadczenia zawodowe. Dodatkowym atutem będzie umiejętność obsługi pakietu Office oraz uprawnienia do kierowania pojazdami kat. B z możliwością korzystania z samochodu prywatnego do celów służbowych.

Szczegółowe wymagania i oczekiwania pracodawcy wobec kandydatów ubiegających się o wspomniane stanowiska pracy, w tym zakresy czynności, wszyscy zainteresowani mogą znaleźć w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta w Trzebini (zakładka: PRZETARGI, OGŁOSZENIA RÓŻNE, NABÓR NA STANOWISKA URZĘDNICZE).

Termin składania dokumentów aplikacyjnych został wyznaczony do dnia 1 sierpnia 2018 roku.

(RS)

Na zdjęciu Urząd Miasta w Trzebini.

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij