Niedziela, 21 lipca 2024 | Daniela, Dalidy
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > W magistracie wybrali bank

W magistracie wybrali bank

Opublikowano:

Urząd Miasta w Trzebini rozstrzygnął przetarg na wykonywanie bankowej obsługi budżetu Gminy Trzebinia w latach 2017-2021.

Na przetarg wpłynęła tylko jedna oferta, którą przygotował Bank Spółdzielczy w Chrzanowie. I to właśnie ta placówka zajmie się w najbliższych pięciu latach bankową obsługa trzebińskiego budżetu.

Zamówienie obejmuje nie tylko obsługę bankową Urzędu Miasta w Trzebini, ale także miejscowego Ośrodka Pomocy Społecznej, Świetlicy Plus oraz Trzebińskiego Centrum Administracyjnego wraz siedmioma przedszkolami, ośmioma szkołami podstawowymi, dwoma gimnazjami i dwoma zespołami szkół.

Obsługa bankowa polegać będzie między innymi na: prowadzeniu rachunków bankowych, przyjmowaniu wpłat i dokonywaniu wypłat gotówkowych, przyjmowaniu i przechowywaniu depozytów oraz prowadzeniu na terenie miasta punktu kasowego zapewniającego pełną obsługę bankową gminy.

(RS)

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij