Sobota, 09 grudnia 2023 | Leokadii, Wiesławy
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > W magistracie znów szukają pracownika

W magistracie znów szukają pracownika

Opublikowano:

Burmistrz Trzebini – Adam Adamczyk ponownie ogłosił nabór na wolne stanowisko pracy inspektora w Wydziale Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami Urzędu Miasta w Trzebini.


Przypomnijmy, że poprzedni – ogłoszony kilka tygodni temu – nabór na to stanowisko zakończył się niepowodzeniem. Wówczas nie zgłosił się żaden chętny do pracy w trzebińskim magistracie.

Osoby ubiegające się o zatrudnienie w ramach ponownie ogłoszonego naboru winny między innymi: mieć wyższe wykształcenie geodezyjne, posiadać nieposzlakowaną opinię, a ich postawę powinna cechować odpowiedzialność, zdyscyplinowanie, sumienność, systematyczność i umiejętność pracy w zespole.

Szczegółowe wymagania i oczekiwania pracodawcy wobec kandydatów ubiegających się o wspomniane stanowisko wszyscy zainteresowani mogą znaleźć w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta w Trzebini.

Tym razem termin składania dokumentów aplikacyjnych został wyznaczony do dnia 19 grudnia 2017 roku.

(RS)

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij