Poniedziałek, 24 czerwca 2024 | Jana, Danuty
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > W sołectwach dwa razy, a w centrum pięć razy…

W sołectwach dwa razy, a w centrum pięć razy…

Opublikowano:

W 2020 roku Gmina Trzebinia wyda 87 tysięcy złotych na opróżnianie koszy ulicznych usytuowanych w sołectwach, na terenie osiedli oraz w ośrodkach rekreacyjnych „Balaton” i „Chechło”.

Realizacją tego zadania zajmuje się wyłoniona w postępowaniu przetargowym firma Garden SG z Alwerni, która złożyła najkorzystniejszą (najtańszą) ofertę.

Kosze mają być opróżniane regularnie w miarę ich napełnienia. W sołectwach dwa razy w tygodniu, na obszarze miasta (Gaj, Os. Energetyków, Siersza, Krze, Górka, Trzebionka, Wodna, Piaski, Salwator, Os. Widokowe, Os. Krakowska) trzy razy w tygodniu, a na terenie Osiedla Centrum oraz w ośrodkach rekreacyjnych „Balaton” i „Chechło” pięć razy w tygodniu.

Po opróżnieniu koszy z odpadów wykonawca usługi jest zobowiązany do każdorazowego umieszczania w nich worków na odpady oraz zadbania o czystość w ich bezpośrednim sąsiedztwie.

(RS)

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij