Poniedziałek, 24 czerwca 2024 | Jana, Danuty
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > W Trzebini trwa przebudowa ulicy Harcerskiej

W Trzebini trwa przebudowa ulicy Harcerskiej

Opublikowano:

W centrum naszego miasta realizowana jest przebudowa części ulicy Harcerskiej na blisko trzystu metrowym odcinku od Przychodni Zdrowia do skrzyżowania z ulicą Św. Stanisława w rejonie Balatonu.


Przedsięwzięcie obejmie między innymi: budowę nowych warstw konstrukcyjnych jezdni, wymianę elementów odwodnienia deszczowego, położenie nowej nakładki asfaltowej oraz wykonanie chodnika dla pieszych.

Zadanie jest realizowane przez wyłonione przez Gminę Trzebinia w postępowaniu przetargowym Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Handrem z Płazy. Prowadzone roboty mają zostać wykonane do końca czerwca 2018 roku, a ich koszt to 375 tysięcy złotych.

Z uwagi na prowadzone prace na remontowanym odcinku ulicy Harcerskiej obowiązuje zakaz ruchu. Nie dotyczy on jednak mieszkańców domów położonych przy remontowanej drodze.

(RS)

Na zdjęciu fragment przebudowywanej ulicy Harcerskiej w Trzebini.

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij