Piątek, 01 marca 2024 | Antoniego, Radosława
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Wielu chętnych do sprzątania targowisk

Wielu chętnych do sprzątania targowisk

Opublikowano:

Aż sześć podmiotów złożyło oferty na ogłoszony przez Urząd Miasta w Trzebini przetarg na utrzymanie czystości na placu targowym oraz w miejscach wyznaczonych do handlu na terenie gminy w 2018 roku.


Swoje oferty na wspomniany przetarg złożyły firmy z Alwerni, Chrzanowa i Trzebini.

Najtańszą ofertę przedstawiła firma Garden z Alwerni, która zaproponowała realizację zadania za 74.990 złotych i wszystko wskazuje na to, że to właśnie ta firma zostanie w toku dalszego postępowania wybrana jako wykonawca usługi.

Z kolei najdroższa oferta została złożona przez konsorcjum firm: TPC sp. z o.o. z Trzebini (lider) oraz Felisal sp. z o.o. z Chrzanowa, które za realizację zamówienia zażyczyły sobie 106.850 złotych i 50 groszy.

Do obowiązków firmy, która zostanie wybrana w ramach prowadzonego postępowania przetargowego będzie należało: sprzątanie targowisk i wywożenie nieczystości po każdym dniu handlu, odśnieżanie placów w okresie zimowym oraz bieżące utrzymanie i udostępnianie handlowcom szaletów na placu targowym przy ul. Młoszowskiej w Trzebini.

Przypomnijmy, że oprócz głównego placu targowego przy ulicy Młoszowskiej w Trzebini gmina posiada jeszcze targowiska na Osiedlu Gaj oraz przy ulicy Ochronkowej w centrum Trzebini. Przy czym handel na tym ostatnim placu prowadzony jest wyłącznie w środy.

(RS)

Na zdjęciu fragment placu targowego przy ulicy Młoszowskiej w Trzebini.

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij