Piątek, 19 kwietnia 2024 | Adolfa, Tymona
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Wkrótce dowiemy się, kto weźmie szalety

Wkrótce dowiemy się, kto weźmie szalety

Opublikowano:

Gmina Trzebinia ogłosiła przetarg na obsługę oraz utrzymanie szaletów miejskich zlokalizowanych przy dwupoziomowym parkingu przy ulicy Młoszowskiej oraz w budynku dworca PKP.


Usługa ma być realizowana w okresie od 1 stycznia do 31 grudnia 2018 roku, a obejmuje między innymi: udostępnianie szaletów mieszkańcom w dniach i godzinach wskazanych przez gminę, zapewnienie środków czystości i higienicznych, dbałość o utrzymanie dojść do obiektów, a w zimie ich odśnieżanie i posypywanie.

Zgodnie z wytycznymi ze strony gminy szalety miejskie przy dwupoziomowym parkingu przy ulicy Młoszowskiej mają być czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 17.00, a w soboty od 8.00 do 14.00. Z kolei szalety w budynku dworca PKP mają być udostępniane od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 6.00 do 20.00.

Podmioty zainteresowane udziałem w przetargu mogą składać swoje oferty w trzebińskim magistracie do 4 grudnia 2017 roku. Pełna treść ogłoszenia o przetargu jest dostępna w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta w Trzebini.

(RS)

Na zdjęciu zachodnie skrzydło dworca PKP w Trzebini, gdzie mieszczą się ogólnodostępne szalety utrzymywane przez Gminę Trzebinia.

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij