Niedziela, 19 majaa 2024 | Iwa, Piotra
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Wkrótce pierwszy w tym roku pchli targ

Wkrótce pierwszy w tym roku pchli targ

Opublikowano:

Po zimowej przerwie Stowarzyszenie Wspólna Trzebinia zaprasza mieszkańców Trzebini i okolic na pierwszy w tym roku pchli targ.

Odbędzie się on w niedzielę 26 marca 2017 roku w godzinach od 8.00 do 14.00 na placu targowym przy ulicy Młoszowskiej w Trzebini.

– Zapraszamy mieszkańców do przyjścia na pierwszy w tym roku pchli targ. To świetna okazja, by sprzedać, wymienić lub kupić różne towary i drobne rzeczy po niewygórowanych cenach – zachęca Tadeusz Adamczak, przewodniczący Stowarzyszenia Wspólna Trzebinia, które w 2015 roku zainaugurowało organizację tego rodzaju bazarów w naszym mieście.

Kolejne tegoroczne pchle targi zostały zaplanowane na 30 kwietnia, 28 maja, 25 czerwca, 30 lipca, 27 sierpnia, 24 września i 29 października. Również będą się one odbywały w godzinach od 8.00 do 14.00.

Od wystawców będą pobierane opłaty targowe zgodnie z obowiązującą Uchwałą Rady Miasta z 25 listopada 2016 roku.

Dodatkowe informacje na temat trzebińskich pchlich targów znajdą Państwo na stronie ich organizatora pod adresem: http://www.wspolnatrzebinia.pl

(RS)

Na zdjęciu jeden z ubiegłorocznych pchlich targów w Trzebini (Fot.: Wojciech Hajduk / https://www.facebook.com/Stowarzyszenie-Wspólna-Trzebinia).

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij