Niedziela, 14 kwietnia 2024 | Bereniki, Waleriana
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Samorząd i biznes > Wnieśli wkłady i objęli udziały

Wnieśli wkłady i objęli udziały

Opublikowano:

Na wniosek burmistrza Trzebini – Adama Adamczyka Rada Miasta Trzebini podjęła podczas sesji 30 października 2015 roku uchwałę w sprawie wniesienia wkładów i objęcia w zamian udziałów w Miejskim Zarządzie Nieruchomości sp. z o. o. w Trzebini.


– Miejski Zarząd Nieruchomości zwrócił się z wnioskiem o podniesienie kapitału zakładowego o kwotę 150 tysięcy złotych w formie aportu pieniężnego. Środki te zostaną przeznaczone na pokrycie wydatków związanych termomodernizacją jedenastu budynków gminnych, przystosowaniem pomieszczeń dla pogotowia ratunkowego w budynku położonym przy ulicy Kościuszki 50 oraz wybudowaniem wiaty na ambulans – poinformowała radnych Agnieszka Malczyk, naczelnik Wydziału Gospodarki Komunalnej, Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa Urzędu Miasta w Trzebini.

Radni uchwałę podjęli, ale jeden z nich nie krył swojej dezaprobaty z powodu zaistniałej sytuacji.

– Teraz płacimy za coś, co zostało wykonane w 2014 roku. Chciałbym, by takie sytuacje nie powtarzały się już w przyszłości – powiedział Stefan Adamczyk, przewodniczący Komisji Rozwoju Rady Miasta Trzebini.

W sumie władze miasta zdecydowały się objąć w miejskiej spółce 300 udziałów o wartości 500 zł każdy, co łącznie daje wspomniane wcześniej 150 tysięcy złotych.

Robert SIWEK

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij