Sobota, 24 września 2022 | Gerarda, Teodora
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Wprowadzą zmiany w budżecie

Wprowadzą zmiany w budżecie

Opublikowano:

W piątek 27 kwietnia 2018 roku w Dworze Zieleniewskich w Trzebini odbędzie się 45 sesja zwyczajna Rady Miasta Trzebini. Rozpoczęcie obrad zaplanowano o godzinie 9.00.


W pierwszej części sesji przedstawione zostanie sprawozdanie z działalności Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Chrzanowie za rok 2017.

Ponadto w porządku obrad przewidziano między innymi rozpatrzenie projektów uchwał w sprawach: zmian w uchwale budżetowej Gminy Trzebinia na rok 2018 oraz wykazu kąpielisk na terenie Gminy Trzebinia w roku 2018.

Oprócz tego zaplanowano między innymi: rozpatrzenie sprawozdania z działalności burmistrza za okres między sesjami, przedstawienie informacji przedstawicieli Gminy Trzebinia z pracy w związkach i stowarzyszeniach, wystąpienia przewodniczących rad osiedlowych i sołtysów oraz zapytania i wolne wnioski.

Zachęcamy mieszkańców Gminy Trzebinia do wzięcia udziału w sesji. To doskonała okazja, by osobiście przekonać się, jakie działania podejmują radni dla dobra zarówno swoich wyborców jak i całej gminy.

(RS)

Na zdjęciu Dwór Zieleniewskich w Trzebini. Fot.: Robert Siwek ©.

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij