środa, 29 marca 2023 | Wiktoryna, Helmuta
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Wsparcie dla strażaków z Płok i Myślachowic

Wsparcie dla strażaków z Płok i Myślachowic

Opublikowano:

Dwie jednostki Ochotniczych Straży Pożarnych z Gminy Trzebinia otrzymają gminne dotacje na realizację prac remontowych i zakup wyposażenia.


Decyzję w tej sprawie Rada Miasta Trzebini podjęła podczas sesji w dniu 29 września 2017 roku.

I tak gmina udzieli dotacji celowej w kwocie 5.480 złotych na remont boksu garażowego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Płokach oraz dotacji celowej w kwocie 1.000 złotych na zakup radiotelefonu dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Myślachowicach.

W tym miejscu warto zaznaczyć, że obie jednostki na realizację wspomnianych zadań uzyskały również dotacje ze źródeł zewnętrznych.

Ochotnicza Straż Pożarna w Płokach pozyskała 9.500 złotych na remont boksu garażowego z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, a Ochotnicza Straż Pożarna w Myślachowicach otrzymała dotację w wysokości 1.500 złotych na zakup radiotelefonu z Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego.

Połączone dotacje ze źródeł zewnętrznych oraz z budżetu gminy pozwolą obu jednostkom na skuteczną realizację zaplanowanych zamierzeń remontowych i inwestycyjnych.

(RS)

Na zdjęciu remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Płokach.

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij