Poniedziałek, 20 majaa 2024 | Bazylego, Bernardyna
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Wsparli powiatową lecznicę

Wsparli powiatową lecznicę

Opublikowano:

Na grudniowej sesji Rada Miasta Trzebini podjęła uchwałę o udzieleniu za pośrednictwem Powiatu Chrzanowskiego pomocy finansowej w kwocie 150 tysięcy złotych na rzecz Szpitala Powiatowego w Chrzanowie.


Konkretnie chodzi o częściowe pokrycie kosztów realizacji projektu pod nazwą „Modernizacja oddziałów szpitalnych oraz zakup aparatury medycznej celem poprawy jakości i bezpieczeństwa diagnozowania oraz leczenia pacjentów w Szpitalu Powiatowym w Chrzanowie”.

Pomoc finansową na realizację wspomnianego projektu zadeklarowały również pozostałe gminy wchodzące w skład Powiatu Chrzanowskiego.

– Posiadanie przez szpital nowej aparatury przyczyni się do szybszej i lepszej diagnozy, a co za tym idzie, do wdrożenia właściwego leczenia pacjentów, którymi są między innymi mieszkańcy naszej gminy – napisała w projekcie do trzebińskiej uchwały Mariola Roman, naczelnik Wydziału Spraw Społecznych Urzędu Miasta w Trzebini.

(RS)

Na zdjęciu główne wejście do Szpitala Powiatowego w Chrzanowie.

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij