Niedziela, 19 majaa 2024 | Iwa, Piotra
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Z Ochronkowej na Żmirka można jeździć łącznikiem

Z Ochronkowej na Żmirka można jeździć łącznikiem

Opublikowano:

Od niedawna zmotoryzowani mogą już korzystać z nowej drogi gminnej w centrum Trzebini, która łączy ulicę Ochronkową z ulicą Żmirka i jednocześnie stanowi dojazd do parkingu dla interesantów przy nowym Komisariacie Policji w Trzebini.

Zbudowana na zlecenie gminy droga została poprowadzona po południowej stronie nowego Komisariatu Policji w Trzebini. Od ulicy Żmirka do parkingu dla interesantów przy komisariacie jest ono dwukierunkowa. Natomiast od głównego wjazdu do komisariatu usytuowanego od strony ulicy Ochronkowej do wspomnianego parkingu droga jest jednokierunkowa.

Inwestycja kosztowała ponad 190 tysięcy złotych, a jej wykonawcą było Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowo-Transportowe HANDREM z Płazy. Zakres zrealizowanych robót objął między innymi: wykonanie kanalizacji deszczowej, wykonanie podbudowy, zabudowę krawężników i położenie nakładki asfaltowej.

(RS)

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij