Piątek, 19 kwietnia 2024 | Adolfa, Tymona
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Zabrali się za łatanie dziur w ulicy Młoszowskiej

Zabrali się za łatanie dziur w ulicy Młoszowskiej

Opublikowano:

Po kilku dniach od interwencji radnego Tomasza Kobiereckiego w sprawie nie załatanych po zimie dziur w ulicy Młoszowskiej w Trzebini oraz informacji zamieszczonej na ten temat na naszym portalu, drogowcy zabrali się do pracy.

Przypomnijmy, że radny Tomasz Kobierecki z Osiedla Widokowego (dawniej ZWM) interweniował w sprawie nie załatanych po minionej zimie dziur w ulicy Młoszowskiej w Trzebini na sesji Rady Miasta Trzebini w dniu 26 maja 2017 roku.

W tym samym dniu o sprawie napisaliśmy na naszym portalu w tekście pt. ”Ślimaczy się łatanie dziur w gminnych drogach”, do którego link publikujemy poniżej

http://wtrzebini.pl/samorzad-i-biznes/slimaczy-sie-latanie-dziur-w-gminnych-drogach/

Podjęta interwencja miała sens, gdyż w piątek 2 czerwca 2017 roku na ulicy Młoszowskiej w Trzebini można było zaobserwować robotników, którzy prowadzili prace mające na celu uzupełnienie ubytków we wspomnianej ulicy.

Ulica Młoszowska to ze względów komunikacyjnych jedna najważniejszych dróg gminnych. Otacza ona Osiedle Widokowe (dawnej ZWM) oraz część Osiedla Krakowska i jest wykorzystywana w komunikacji autobusowej. Czymś nie normalnym jest, że okoliczni mieszkańcy musieli czekać prawie do lata, by załatane zostały w tej drodze dziury, jakie powstały w okresie zimowym.

Robert Siwek

Na zdjęciu przygotowania do wypełniania ubytków w ulicy Młoszowskiej w Trzebini. Zdjęcie wykonane w dniu 2 czerwca 2017 roku.

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij