Sobota, 13 lipca 2024 | Irwina, Margarety
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Zajmą się skargami na burmistrza i dyrektora TCA

Zajmą się skargami na burmistrza i dyrektora TCA

Opublikowano:

W piątek 25 maja 2018 roku w Dworze Zieleniewskich w Trzebini odbędzie się 47 sesja zwyczajna Rady Miasta Trzebini. Rozpoczęcie obrad zaplanowano o godzinie 9.00.


W porządku obrad przewidziano między innymi rozpatrzenie projektów uchwał w sprawach: pomocy finansowej dla Powiatu Chrzanowskiego; udzielenia dotacji celowej na zakup średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Myślachowicach; zmian w uchwale budżetowej Gminy Trzebinia na rok 2018; uchwalenia regulaminu korzystania z fontann miejskich w Gminie Trzebinia; statutów sołectw w Gminie Trzebinia, skargi na burmistrza Trzebini, skargi na dyrektora Trzebińskiego Centrum Administracyjnego.

Oprócz tego zaplanowano między innymi: rozpatrzenie sprawozdania z działalności burmistrza za okres między sesjami, wystąpienia przewodniczących rad osiedlowych i sołtysów oraz zapytania i wolne wnioski.

Zachęcamy mieszkańców Gminy Trzebinia do wzięcia udziału w sesji. To doskonała okazja, by osobiście przekonać się, jakie działania podejmują radni dla dobra zarówno swoich wyborców jak i całej gminy.

(RS)

Na zdjęciu Dwór Zieleniewskich w Trzebini. Fot.: Robert Siwek ©.

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij