Poniedziałek, 26 lutego 2024 | Aleksandra, Mirosława
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Aktywny wrzesień młodych lekkoatletów

Aktywny wrzesień młodych lekkoatletów

Opublikowano:

Wiele sportowych emocji we wrześniu czeka dzieci oraz młodzież z Trzebini, która uczestniczy w zajęciach sportowych w ramach programu „Lekkoatletyka dla każdego”.

– We wrześniu najmłodsi lekkoatleci będą mieć możliwość sportowej rywalizacji ze swoimi rówieśnikami z innych miast i gmin w ramach kilku imprez lekkoatletycznych, na które wybieramy się do Krakowa – zapowiada Ewa Sierka, niestrudzona propagatorka lekkiej atletyki wśród młodych mieszkańców Trzebini i zarazem trener programu „Lekkoatletyka dla każdego” w Gminie Trzebinia.

3 i 10 września 2016 roku zaplanowano udział w Małopolskim Mityngu Lekkoatletycznym pod hasłem – „I Ty możesz zostać mistrzem”.

8, 15, 22 i 29 września 2016 roku młodzi lekkoatleci z Trzebini wystartują w zawodach sportowych na stadionie krakowskiego AWF-u w ramach tzw. „Czwartków lekkoatletycznych”.

Z kolei na 18 września 2016 roku zaplanowano wyjazd do Krakowa na Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Dzieci Młodszych, Dzieci Starszych i Młodzików w Lekkiej Atletyce.

– Na każde zawody będziemy chcieli wystawić reprezentację liczącą do czterdziestu pięciu młodych lekkoatletów, którzy są aktywnymi uczestnikami programu „Lekkoatletyka dla każdego” w naszej gminie – dodaje Ewa Sierka.

(RS)

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij