Poniedziałek, 24 czerwca 2024 | Jana, Danuty
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Budują bezpieczne boisko

Budują bezpieczne boisko

Opublikowano:

Na terenie kompleksu sportowego przy Szkole Podstawowej nr 8 na Osiedlu Widokowym w Trzebini trwają prace związane z budową boiska sportowego z bezpieczną nawierzchnią poliuretanową.

Obiekt powstaje na zlecenie Gminy Trzebinia w miejscu dawnego boiska sportowego o nawierzchni asfaltowej. Nowy bezpieczny plac do gry o nawierzchni syntetycznej będzie miał wymiary 40 na 20 metrów. W ramach inwestycji, której zakończenie planowane jest jeszcze w sierpniu bieżącego roku, przewidziano również montaż urządzeń sportowych oraz zabudowanie piłkochwytów.

Zadanie jest realizowane przez wyłoniony przez Gminę Trzebinia w postępowaniu przetargowym Zakład Remontowo-Budowlany ,,REMBUD” z Trzebini. Koszt przedsięwzięcia to ponad 387 tysięcy złotych.

Należy jednak podkreślić, że na wykonanie inwestycji Województwo Małopolskie przyznało Gminie Trzebinia dotację w wysokości ponad 165 tysięcy złotych w ramach programu pod nazwą „Małopolskie Boiska”.

(RS)

Na zdjęciu fragment budowanego nowego boiska oraz zachodnie skrzydło Szkoły Podstawowej nr 8 w Trzebini.

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij