Poniedziałek, 20 majaa 2024 | Bazylego, Bernardyna
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Chłopcy z Trzebionki zagrają w ogólnopolskim finale

Chłopcy z Trzebionki zagrają w ogólnopolskim finale

Opublikowano:

Ekipa chłopców, reprezentująca Szkołę Podstawową nr 3 im. Ignacego Łukasiewicza w Trzebini, awansowała do ogólnopolskiego finału imprezy pod nazwą „Unihokej łączy dzieci”.

Makroregionalne eliminacje z udziałem zespołów z województw: śląskiego, małopolskiego i podkarpackiego odbyły się w miniony weekend w hali sportowej Zespołu Szkół Usługowo-Technicznych w Trzebini.

– W ramach rozgrywek chłopców w kategorii szkół podstawowych zwyciężył UKS Wiatr Ludźmierz, który wygrał wszystkie mecze. Natomiast zespół Szkoły Podstawowej nr 3 w Trzebini zajął trzecie miejsce i również awansował do ogólnopolskiego finału imprezy, która jeszcze w październiku odbędzie się w Katowicach – mówi Paweł Raj, trener unihokeistów.

Warto odnotować, że dwaj unihokeiści reprezentujący Szkołę Podstawową nr 3 w Trzebini zostali wybrani do najlepszej szóstki turnieju. W gronie tym znaleźli się obrońca – Jakub Kozioł oraz napastnik – Krzysztof Siemek.

Najlepsze drużyny uczestniczące w eliminacjach otrzymały pamiątkowe puchary, medale i nagrody ufundowane przez Urząd Miasta w Trzebini oraz firmę Floorball24.

(RS)

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij