Poniedziałek, 20 majaa 2024 | Bazylego, Bernardyna
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Do Trzebini przyjedzie reprezentacja Polski

Do Trzebini przyjedzie reprezentacja Polski

Opublikowano:

Niecodzienne wydarzenie sportowe będzie miało miejsce w naszym mieście we wrześniu. Do Trzebini przyjedzie reprezentacja Polski w futsalu i rozegra piłkarski pojedynek z Manhattanem Trzebinia.


Wydarzenie to będzie miało miejsce w sobotę 9 września 2017 roku na terenie kompleksu sportowego „Orlik” w Trzebini-Krystynowie (Górka).

O godz. 16.00 odbędzie się mecz mini piłki nożnej pomiędzy TS Sokół Kielce a WTZ Praska Kraków. Są to zespoły piłkarskie, w których występują osoby niepełnosprawne.

Z kolei na godz. 17.00 zaplanowano mecz pomiędzy reprezentacją Polski w futsalu +35 (rozgrywającą cykl meczy pod hasłem „Śladami obecności Świętego Jana Pawła II), a obchodzącym w bieżącym roku jubileusz 30-lecia swojego istnienia Manhattanem Trzebinia.

– Cała impreza będzie miała charakter charytatywny. W jej trakcie będzie prowadzona licytacja gadżetów sportowych oraz zbiórka do puszek, a uzyskany w ten sposób dochód zostanie przeznaczony na leczenie chorego dziecka – zapowiada Janusz Papiernik, szef Manhattanu Trzebinia.

Będzie również wiele atrakcji dla dzieci – między innymi animacje i balony, dlatego na imprezę warto wybrać się całymi rodzinami.

(RS)

Na zdjęciu jedna wcześniejszych imprez sportowych organizowanych przez Manhattan Trzebinia – IX Turniej Piłki Nożnej Sześcioosobowej Manhattan Cup 2017. Fot.: Robert Siwek ©

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij