Sobota, 15 czerwca 2024 | Jolanty, Wita
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Jubileuszowy Manhattan Cup 2018

Jubileuszowy Manhattan Cup 2018

Opublikowano:

W sobotę 23 czerwca 2018 roku odbędzie się w naszym mieście jubileuszowy X Turniej Piłki Nożnej Sześcioosobowej Manhattan Cup 2018. Imprezie patronuje Polski Związek Piłki Nożnej.

Wydarzenie będzie miało miejsce na terenie kompleksu sportowego Orlik w Górce – Krystynowie. Rozpoczęcie imprezy zaplanowano o godzinie 9.00, a jej zakończenie planowane jest około godziny 16.00.

Impreza jest organizowana przez zespół piłki nożnej sześcioosobowej Manhattan Trzebinia oraz Związek Nauczycielstwa Polskiego – Oddział w Trzebini.

Tym razem w turnieju wystąpi dziesięć drużyn. Są to: Salos Jaworzno, Piekarnia Cukiernia ATU Myślachowice, Antrans Wisła Kraków, Beer Drinkers Jaworzno, Magic Sport Libiąż, Solidex Chełmek, Elektrownia Łagisza Będzin, Young Boys, Hiacynt Tychy oraz gospodarze – Manhattan Trzebinia.

Pierwszy etap piłkarskiej rywalizacji odbędzie w dwóch grupach, w których wystąpi po pięć drużyn. Dwa najlepsze zespoły z każdej grupy awansują do półfinałów. Na koniec odbędą się mecze o trzecie i pierwsze miejsce.

– Dzięki wsparciu naszej imprezy przez wielu sponsorów oprócz nagród dla najlepszych zespołów przewidujemy również nagrody indywidualne, w tym między innymi dla króla strzelców, zdobywcy najszybciej strzelonej bramki, najlepszego bramkarza i obrońcy czy też najstarszego i najmłodszego zawodnika. Będzie również nagroda dla najlepszego kibica – zapowiada Janusz Papiernik, szef Manhattanu Trzebinia.

– Zapraszamy miłośników sportowej rywalizacji do przyjścia w sobotę na nasz turniej w Krystynowie i zobaczenia jak piękna, dynamiczna, zaskakująca i widowiskowa jest mini piłka nożna – zachęca Janusz Papiernik.

Robert Siwek

Na zdjęciu konkurs rzutów karnych w jednym z meczów w ramach ubiegłorocznego Manhattan Cup 2017.

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij