Czwartek, 14 grudnia 2017 | Alfreda, Izydora
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Kolarze znów przemkną przez Trzebinię

Kolarze znów przemkną przez Trzebinię

Opublikowano:

We wtorek 1 sierpnia 2017 roku w godzinach szczytu komunikacyjnego przez Gminę Trzebinia przejdzie międzynarodowy wyścig kolarski 74 Tour de Pologne.

Trasa wtorkowego czwartego etapu wyścigu będzie liczyła aż 238 kilometrów. Kolarze wystartują z Zawiercia i pomkną do Zabrza przez Olkusz, Trzebinię, Płazę, Libiąż, Chełmek, Bieruń, Tychy, Orzesze, Żory, Jastrzębie, Rybnik, Knurów i Gliwice.

Zgodnie z przyjętym przez organizatorów harmonogramem około godziny 14.10 pierwsi uczestnicy wyścigu powinni pojawić się w Lgocie, by przez Myślachowice (14.19), centrum Trzebini (14.25), Piłę Kościelecką (14.29) i Bolęcin (14.32) skierować się ku Płazie i Żarkom.

W związku z organizowanym wyścigiem należy się spodziewać sporych utrudnień w ruchu drogowym na trasie przejazdu kolarzy jak i na drogach przecinających wspomnianą trasę.

(RS)

Na zdjęciu przejazd kolarzy przez trzebiński Rynek w ramach ubiegłorocznego 54 Małopolskiego Wyścigu Górskiego. Fot.: Robert Siwek © 2016.

drukuj
  • Jer Mih

    Jeśli przejadą punktualnie, to będę miał okazję ich ponownie zobaczyć w tym samym miejscu co w zeszłym roku.

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Marlene_wtrzebini_B_368x180
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Minął rok od czasu, gdy Adam Adamczyk ponownie objął stanowisko burmistrza Trzebini. Jak oceniasz jego pracę na rzecz mieszkańców?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij