Sobota, 15 czerwca 2024 | Jolanty, Wita
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Kolejne medale trzebińskich lekkoatletów

Kolejne medale trzebińskich lekkoatletów

Opublikowano:

Z bardzo dobrej strony zaprezentowali się młodzi sportowcy z Klubu Sportowego Victoria Trzebinia w Halowych Mistrzostwach Województwa Małopolskiego w Lekkiej Atletyce w Kategorii Dzieci Starszych i Młodzików.


Mistrzostwa te zostały przeprowadzone na hali sportowej w Brzeszczach w dniu 28 stycznia 2018 roku.

– Nasi zawodnicy ustanowili cenne rekordy życiowe, a części z nich udało się stanąć na podium. W sumie w zawodach rangi wojewódzkiej zdobyliśmy dziesięć medali – mówi Ewa Sierka, trenerka naszej ekipy i zarazem prezes Klubu Sportowego Victoria Trzebinia.

I tak Artur Łapcik zdobył złoty medal i tytuł mistrza Małopolski w biegu na 60 metrów przez płotki w kategorii dzieci starszych z wynikiem 11.71 sekundy.

Z kolei srebrne medale i tytuły wicemistrzów Małopolski wywalczyli: Julia Gregorczyk w pchnięciu kulą (3 kg) w kategorii dzieci starszych z wynikiem 7.72 metra, Zuzanna Sraga w biegu na 60 metrów w kategorii dzieci starszych z wynikiem 8.81 sekundy, Szymon Pulnar w pchnięciu kulą (5 kg) w kategorii młodzików z wynikiem 7.77 metra, Piotr Pulnar w skoku wzwyż w kategorii młodzików z wynikiem 1.60 metra, Zuzanna Sraga w skoku wzwyż w kategorii dzieci starszych z wynikiem 1.35 metra oraz Kamil Szuba w skoku wzwyż w kategorii dzieci starszych z wynikiem 1.35 metra.

Ponadto brązowe medale zdobyli: Mateusz Juszczak w biegu na 60 metrów przez płotki w kategorii młodzików z wynikiem 12.39 sekundy i w skoku wzwyż w kategorii młodzików z wynikiem 1.50 metra oraz Zuzanna Sraga w biegu na 60 metrów przez płotki w kategorii dzieci starszych z wynikiem 11.54 sekundy.

(RS)

Na zdjęciu trzebińska ekipa lekkoatletyczna uczestnicząca w zawodach w Brzeszczach z trenerką Ewą Sierką i opiekunami. Fot.: Archiwum KS Victoria Trzebinia.

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij