Sobota, 15 czerwca 2024 | Jolanty, Wita
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Kolorowe i bezpieczne boisko na Widokowym

Kolorowe i bezpieczne boisko na Widokowym

Opublikowano:

Młodzież chętnie korzysta z nowego wielofunkcyjnego boiska sportowego z bezpieczną nawierzchnią poliuretanową przy Szkole Podstawowej nr 8 na Osiedlu Widokowym w Trzebini.

Zbudowany staraniem Gminy Trzebinia obiekt o wymiarach 40 na 20 m powstał w miejscu dawnego boiska asfaltowego do piłki ręcznej. Nowe wielofunkcyjne boisko sportowe posiada bezpieczną antyurazową nawierzchnię poliuretanową. Zostało ono wyposażone w bramki, kosze, siatki, piłkochwyty.

Inwestycja została zrealizowana przez wyłoniony przez Gminę Trzebinia w postępowaniu przetargowym Zakład Remontowo-Budowlany ,,REMBUD” z Trzebini. Z kolei koszt przedsięwzięcia wyniósł ponad 387 tysięcy złotych.

Warto podkreślić, że Gmina Trzebinia pozyskała na realizację inwestycji ponad 165 tysięcy złotych z programu Województwa Małopolskiego pod nazwą „Małopolskie Boiska”.

(RS)

Na zdjęciu fragment nowego wielofunkcyjnego boiska sportowego przy Szkole Podstawowej nr 8 na Osiedlu Widokowym w Trzebini. Fot.: Robert Siwek © 2018.

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij