Sobota, 13 lipca 2024 | Irwina, Margarety
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Manhattan Trzebinia rozgromił reprezentację Polski

Manhattan Trzebinia rozgromił reprezentację Polski

Opublikowano:

Wysokim zwycięstwem Manhattanu Trzebinia zakończył się mecz mini piłki nożnej z Reprezentacją Polski + 35 w Futsalu. Tym sensacyjnym i pięknym sportowym akcentem piłkarze z Trzebini uczcili obchodzone w bieżącym roku 30-lecie istnienia swojego zespołu.


W meczu rozegranym w sobotę 9 września 2017 roku na terenie kompleksu sportowego „Orlik” w Trzebini-Krystynowie Manhattan Trzebinia pokonał Reprezentację Polski + 35 w Futsalu aż 6:0 po trzech golach Szymona Jędrzejczyka, dwóch bramkach Krzysztofa Borowego i jednym celnym trafieniu Miłosza Szlufika.

Piłkarze Manhattanu Trzebinia przystąpili do meczu niezwykle skoncentrowani. Po kilkunastu minutach dość wyrównanej walki trzebinianie zaczęli zyskiwać przewagę na boisku, a żelazna dyscyplina i precyzyjne rozgrywanie piłki zaczęło przynosić efekty w postaci systematycznie zdobywanych goli. Do tego trzeba jeszcze odnotować rewelacyjną formę Krzysztofa Proksy w bramce Manhattanu, który wybronił wiele groźnych strzałów, a jednocześnie nie najlepszą dyspozycję piłkarzy reprezentacji, którzy mimo kilku świetnych okazji nie zdobyli nawet honorowego gola.

Piłkarze Manhattanu Trzebinia wystąpili w składzie: Krzysztof Proksa, Mirosław Witoń – Piotr Stojewski, Dariusz Jędrzejczyk, Marcin Pląder, Szymon Jędrzejczyk, Jarosław Mądry, Piotr Szybalski, Jarosław Pieprzyca, Tomasz Klimczak, Miłosz Szlufik, Krzysztof Borowy, Janusz Papiernik i Marek Nietrzebka.

Przed pojedynkiem Manhattanu Trzebinia z Reprezentacją Polski + 35 w Futsalu rozegrany został mecz mini piłki nożnej pomiędzy TS Sokół Kielce a WTZ Praska Kraków – zespołami piłkarskimi, w których występują osoby niepełnosprawne. W tym przypadku sportowa rywalizacja zakończyła wysokim zwycięstwem 8:0 dla ekipy z Kielc.

Cała impreza miała charakter nie tylko sportowy, ale i charytatywny, a w jej trakcie przeprowadzono licytację gadżetów sportowych oraz zbiórkę do puszek na leczenie i rehabilitację małego Marcelka oraz Dawida – mieszkańców Gminy Trzebinia.

Na osoby, które zdecydowały się w sobotnie popołudnie odwiedzić kompleks sportowo-rekreacyjny przy Szkole Podstawowej nr 4 w Trzebini-Krystynowie czekało wiele atrakcji. Można było zobaczyć między innymi pokaz żonglerki piłką w wykonaniu Andrzeja Kukli, prezentację stroju ochroniarza przez Agencję Ochrony P-W Jaguar czy pokaz tresury psów przez Szachty Libiąskie Dog Training. Nie zabrakło również atrakcji dla dzieci.

Robert Siwek

Na zdjęciu górnym zwycięska ekipa Manhattanu Trzebinia, która poknała 6:0 Reprezentację Polski + 35 w Futsalu.

 

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij