Piątek, 19 kwietnia 2024 | Adolfa, Tymona
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Manhattan Trzebinia znów zwycięża

Manhattan Trzebinia znów zwycięża

Opublikowano:

W sobotę 22 kwietnia 2017 roku, czyli nazajutrz po uroczystej gali z okazji 30-lecia swojego istnienia zespół mini piłki nożnej Manhattan Trzebinia wziął udział w Turnieju o Puchar Prezydenta Katowic i został jego zwycięzcą.

– W turnieju uczestniczyło sześć zespołów, a rozgrywki były prowadzone system każdy z każdym – informuje Janusz Papiernik, kierownik drużyny Manhattanu Trzebinia.

W pierwszym meczu Manhattan pokonał 3:2 ekipę Tramwajów S.A. po dwóch golach Szymona Jędrzejczyka i celnym trafieniu Piotra Szybalskiego. W kolejnym spotkaniu nasz zespół rozgromił drużynę Wodociągów aż 5:0, a na listę strzelców wpisali się: Piotr Szybalski, Szymon Jędrzejczyk, Sebastian Tryfanow, Jarosław Pieprzyca i Krzysztof Borowy. Trzeci pojedynek to zwycięstwo 4:1 nad piłkarzami PKM Katowice po trzech golach Szymona Jędrzejczyka i bramce Sebastiana Tryfanowa. Czwarty mecz z zespołem z Gliwic okazał się najtrudniejszą przeprawą dla Manhattanu, ale i tym razem udało się odnieść zwycięstwo 1:0 po bramce zdobytej w końcówce pojedynku przez Krzysztofa Borowego. Ostatnie spotkanie z faworytem turnieju – drużyną ADO MED Świętochłowice miało zdecydować o tym kto zostanie zwycięzcą zawodów. Jednak i tym razem Manhattan Trzebinia pokazał się z jak najlepszej strony i pokonał świętochłowiczan 7:3, a gole dla naszego zespołu zdobyli: Krzysztof Borowy (dwa), Miłosz Szlufik, Piotr Stojewski, Sebastian Tryfanow, Szymon Jędrzejczyk i Krzysztof Proksa.

– Pięć rozegranych meczy i pięć wygranych sprawiło, że po raz trzeci w historii zostaliśmy zwycięzcami w katowickim turnieju. Po długiej i wyczerpującej gali z okazji naszego 30-lecia, jaka miała miejsce dzień wcześniej, to niewątpliwie duży sukces. Nie byliśmy tacy słabi, jak nam się to wydawało – podsumowuje Janusz Papiernik.

Należy podkreślić, że Krzysztof Proksa z Manhattanu Trzebinia został wybrany najlepszym bramkarzem katowickiego turnieju.

Manhattan Trzebinia: Krzysztof Proksa, Piotr Stojewski, Marcin Pląder, Marek Nietrzebka, Mirosław Skrzypkowski, Jarosław Mądry, Tomasz Klimczak, Miłosz Szlufik, Sebastian Tryfanow, Krzysztof Borowy, Jarosław Pieprzyca, Piotr Szybalski, Dariusz Jędrzejczyk, Szymon Jędrzejczyk i Dominik Rolka. Kierownik drużyny: Janusz Papiernik.

(RS)

Na zdjęciu piłkarze Manhattanu Trzebinia, którzy w dniu 22 kwietnia 2017 roku zostali zwycięzcami Turnieju o Puchar Prezydenta Katowic. Fot.: Manhattan Trzebinia.

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij