Poniedziałek, 26 lutego 2024 | Aleksandra, Mirosława
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Mini piłka będzie królować w Krystynowie

Mini piłka będzie królować w Krystynowie

Opublikowano:

W najbliższy weekend odbędzie się w naszym mieście IX Turniej Piłki Nożnej Sześcioosobowej Manhattan Cup 2017. Tej niecodziennej imprezie patronuje Polski Związek Piłki Nożnej.

Turniej zostanie rozegrany na „Orliku” w Trzebini-Krystynowie. Tym razem impreza będzie trwała dwa dni. W sobotę 24 czerwca  w godzinach od 9.00 do 16.00 odbędą się mecze w czterech grupach eliminacyjnych, a w niedzielę 25 czerwca w godzinach od 9.00 do 12.00 przewidziano mecze ćwierćfinałowe, półfinałowe, finałowe oraz ceremonię wręczenia nagród.

Ze względu na duże zainteresowanie turniejem tym razem wystartuje w nim nie osiem, ale aż szesnaście zespołów piłkarskich z Małopolski oraz Zagłębia i Śląska. Są to: Salos Jaworzno, Olimpia Łobzów, Hiacynt Tychy, Błyskawica Myślachowice, Magic Sport Libiąż, Wygiełzów, Piekarnia ATU, SCHLF Chrzanów, Manhattan Trzebinia, Solidex Chełmek, Antrans  Wisła Kraków, Beer Team, Beer Drinkers Jaworzno, Elektrownia Łagisza Będzin, ZWM Wodna Trzebinia i Ruch Oldboje Młoszowa.

– Dzięki wsparciu ze strony licznych sponsorów zespoły piłkarskie, które zajmą miejsca od pierwszego do ósmego otrzymają nagrody rzeczowe. Ponadto każdy zawodnik uczestniczący w turnieju otrzyma pamiątkowy medal, a każda drużyna puchar i dyplom. Będą również nagrody indywidualne dla piłkarzy – zapowiada Janusz Papiernik, szef Manhattanu Trzebinia.

– Miłośników piłki nożnej z Trzebini i okolic gorąco zachęcamy do przyjścia na turniej i obejrzenia naszych rozgrywek. Mini piłka nożna z roku na rok zyskuje coraz więcej sympatyków, ujmując swoją dynamiką, zaskakującymi akcjami, dużą ilością goli i widowiskowością – dodaje Janusz Papiernik.

Organizatorami turnieju są: Manhattan Trzebinia, Trzebińskie Centrum Kultury oraz Związek Nauczycielstwa Polskiego – Oddział w Trzebini.

Robert Siwek

Na zdjęciu górnym akcja z jednego z meczów ubiegłorocznego Manhattan Cup 2016.

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij