Piątek, 19 kwietnia 2024 | Adolfa, Tymona
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Młodzi trzebinianie mistrzami Małopolski

Młodzi trzebinianie mistrzami Małopolski

Opublikowano:

Młodzi zawodnicy Akademii Piłkarskiej Miejskiego Klubu Sportowego Trzebinia zostali zwycięzcami finału wojewódzkiego turnieju „Wakacje z piłką nożną 2017”.


Małopolski finał imprezy rozegrany został na obiektach Krakusa Swoszowice w sobotę 19 sierpnia 2017 roku, a jego organizatorem było Małopolskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych.

Piłkarze AP MKS Trzebinia pod opieką trenera Kacpra Ślusarka w małopolskim finale okazali się bezkonkurencyjni. Młodzi trzebinianie wygrali wszystkie sześć meczy, zodbywając aż 19 goli i tracąc zaledwie jedną bramkę po rzucie karnym. W efekcie zdobyli mistrzostwo Małopolski i tym samym odnieśli znaczący sukces sportowy.

W pierwszym meczu grupowym AP MKS Trzebinia pokonała Krowodrzę 3:0 po golach Jana Garlacza, Konrada Kalinowskiego i Kamila Wójcika. Drugi pojedynek to zwycięstwo 2:1 nad Zatorzanką Zator dzięki celnym trafieniom Antoniego Małochy i Konrada Kalinowskiego. W trzecim meczu trzebinianie zwyciężyli Rabę Dobczyce 4:0 po golach Kamila Wójcika, Jana Garlacza, Mateusza Wójcika i Huberta Duleby. Z kolei w ostatnim meczu grupowym AP MKS Trzebinia rozgromiła Ujście Gorlickie 5:0, a na listę strzelców w tym pojedynku wpisali się: Konrad Kalinowski (3x) oraz Kamil Wójcik i Jan Garlacz.

W meczu półfinałowym trzebinianie pewnie pokonali MOSiR Bochnia 3:0 po bramkach Jana Garlacza, Konrada Kalinowskiego i Mateusza Wojasa. Natomiast w finale AP MKS Trzebinia ponownie spotkała się z Rabą Dobczyce. Tym razem nasi piłkarze zwyciężyli 2:0 po golach Antoniego Małochy i Konrada Kalinowskiego.

W tym miejscu warto podkreślić, że trzebinianin – Konrad Kalinowski został królem strzelców rozegranego w Swoszowicach turnieju, zdobywając w nim aż 7 goli.

W nagrodę za zwycięstwo w turnieju „Wakacje z piłką nożną 2017” ekipa AP MKS Trzebinia otrzymała sprzęt sportowy, komplet strojów oraz tygodniowy pobyt w jednym z ośrodków wczasowych w Zawoi w Beskidzie Żywieckim.

AP MKS TRZEBINIA: Michał PałkaMaciej Pucia, Jakub Bieniek, Igor Krzywda, Konrad Kalinowski, Kamil Wójcik, Oskar Głuch, Michał Hano, Antoni Małocha, Mateusz Wojas, Jan Garlacz, Hubert Duleba. Trener: Kacper Ślusarek.

(RS)

Na zdjęciu zwycięska ekipa Akademii Piłkarskiej Miejskiego Klubu Sportowego Trzebinia. Fot.: Archiwum AP MKS Trzebinia.

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij