Wtorek, 07 grudnia 2021 | Marcina, Ambrożego
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Na sport szkolny, wędkarstwo i lekkoatletykę

Na sport szkolny, wędkarstwo i lekkoatletykę

Opublikowano:

Władze samorządowe Gminy Trzebinia przyznały trzem podmiotom dotacje w ramach otwartego konkurs ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych w zakresie upowszechniania kultury fizycznej i sportu w roku 2017.

15.500 złotych dotacji przyznano Miejsko-Gminnemu Szkolnemu Związkowi Sportowemu na organizację współzawodnictwa sportowego zgodnie z kalendarzem wojewódzkim Szkolnego Związku Sportowego oraz zajęć rekreacyjnych dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów z terenu Gminy Trzebinia.

Dotację w wysokości 3.500 złotych postanowiono przyznać Kołu Wędkarskiemu nr 122 w Trzebini (działającemu w ramach katowickiego oddziału Polskiego Związku Wędkarskiego) na propagowanie wędkarstwa oraz rozwój sportu wędkarskiego.

Natomiast na 6.000 złotych dotacji na realizację projektu pod nazwą „Lekkoatletyka naszą pasją” może liczyć Klub Sportowy Victoria Trzebinia.

(RS)

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij