Poniedziałek, 20 majaa 2024 | Bazylego, Bernardyna
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Sport i rekreacja > Nasi piłkarze pokonali Widzew Łódź!

Nasi piłkarze pokonali Widzew Łódź!

Opublikowano:

Piłkarze Manhattanu Trzebinia po raz pierwszy wzięli udział w Mistrzostwach Polski Oldbojów w Halowej Piłce Nożnej. Trzebinianie zmierzyli się na boisku z utytułowanymi drużynami, w których nie brakowało piłkarzy z ekstraklasową przeszłością, a mimo to udało im sprawić sporą niespodziankę, jaką było pokonanie ikony polskiej ekstraklasy – Widzewa Łódź.

Turniej został rozegrany 13 lutego 2016 roku w Zawierciu. W wyniku przeprowadzonego losowania Manhattan Trzebinia trafił do najsilniejszej grupy z Cracovią Kraków, Pogonią Szczecin, GKS Bełchatów i Widzewem Łódź.

Wyniki meczów:

Manhattan Trzebinia – GKS Bełchatów 4:5

Bramki dla Manhattanu: Krzysztof Borowy 2, Piotr Stojewski 1, Sebastian Tryfanow – 1

 

Manhattan Trzebinia – Cracovia Kraków 2:6

Bramki dla Manhattanu: Szymon Jędrzejczyk 1, Sebastian Tryfanow – 1

 

Manhattan Trzebinia – Pogoń Szczecin 2:6

Bramki dla Manhattanu: Piotr Stojewski 1, Piotr Szybalski – 1

 

Manhattan Trzebinia – Widzew Łódź 7:2

Bramki dla Manhattanu: Szymon Jędrzejczyk 3, Krzysztof Borowy 2, Jarosław Mądry 1 i Dariusz Jędrzejczyk -1.

W zespołach przeciwników Manhattanu Trzebinia nie brakowało piłkarzy z ekstraklasową przeszłością. Warto wspomnieć między innymi takie postacie jak: Moskalewicz, Andradinha, Stolarczyk (Pogoń Szczecin); Berensztajn, Popek (GKS Bełchatów), Dąbrowski, Powroźnik, Malec, Augustyn (Cracovia Kraków) czy Michalczuk (Widzew Łódź).

– Uważam, że nie musimy się wstydzić naszego debiutu w Mistrzostwach Polski Oldbojów w Halowej Piłce Nożnej. Manhattan zaprezentował się z dobrej strony, co zostało zauważone przez organizatorów podobnego turnieju w Sosnowcu, na który zostaliśmy zaproszeni. Losowanie przeciwników nie było dla nas łaskawe, ale z drugiej strony gra z drużynami będącymi ikonami piłkarskiej ekstraklasy to wspaniała i niezapomniana przygoda – podsumowuje Janusz Papiernik, trener i wiceprezes Manhattanu Trzebinia.

W mistrzostwach rozegranych w Zawierciu piłkarze Manhattanu Trzebinia wystąpili w składzie: Krzysztof Proksa, Piotr Stojewski, Dariusz Jędrzejczyk, Szymon Jędrzejczyk, Marcin Pląder, Jarosław Mądry, Marek Nietrzebka, Mirosław Skrzypkowski, Tomasz Klimczak, Sebastian Tryfanow, Krzysztof Borowy i Piotr Szybalski. Trener: Janusz Papiernik. Kierownik drużyny: Jarosław Pieprzyca.

(RS)

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij