Niedziela, 19 majaa 2024 | Iwa, Piotra
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Nasze zespoły piłkarskie zmierzą się na hali

Nasze zespoły piłkarskie zmierzą się na hali

Opublikowano:

Na niedzielę 12 lutego 2017 roku zaplanowano rozegranie Zimowego Turnieju Piłki Nożnej Trzebinia Winter Cup 2017 z udziałem dziewięciu seniorskich zespołów piłki nożnej z Gminy Trzebinia.

Turniej rozpocznie się o godz.9.00 na hali sportowej przy Zespole Szkół Ekonomiczno-Chemicznych w Trzebini (Osiedle Krakowska).

Udział w imprezie zapowiedziały: UKS Górnik Siersza, UKS Błyskawica Myślachowice, MKS Trzebinia Siersza, LKS Ruch Młoszowa, LKS Promyk Bolęcin, LKS Korona Lgota, UKS SP Dulowa, Manhattan Trzebinia oraz ekipa Urzędu Miasta w Trzebini.

– Celem turnieju jest przede wszystkim integracja piłkarskich klubów sportowych z naszej gminy. Takie zawody to również dobra okazja do szlifowania formy przed wiosennymi rozgrywkami ligowymi – mówi Tomasz Kobierecki, trzebiński radny i zarazem jeden z koordynatorów imprezy.

– Dla zwycięskich drużyn przewidujemy nagrody w postaci pamiątkowych pucharów i sprzętu sportowego. Będą również pamiątkowe statuetki dla najlepszego zawodnika, strzelca i bramkarza – zdradza Tomasz Kobierecki.

Impreza jest organizowana przez Klub Radnych Dialog i Porozumienie oraz Uczniowski Klub Sportowy Górnik Siersza we współpracy z Urzędem Miasta w Trzebini.

(RS)

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij