Niedziela, 14 kwietnia 2024 | Bereniki, Waleriana
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > O obiekty sportowe trzeba dbać

O obiekty sportowe trzeba dbać

Opublikowano:

Ewa Sierka – prezes lekkoatletycznego Klubu Sportowego Victoria Trzebinia zwróciła się do władz Gminy Trzebinia z wnioskiem o podjęcie działań mających na celu zabezpieczenie oraz ochronę przed dewastacją obiektów sportowych przy Zespole Szkół na Osiedlu ZWM w Trzebini.

– W związku z tym, iż jako klub sportowy korzystamy i przeprowadzamy zajęcia z dziećmi na obiektach sportowych przy Zespole Szkół na Osiedlu ZWM, zwracamy się z wnioskiem o najszybsze podjęcie działań w kierunku odnowy i zabezpieczenia przed dalszą dewastacją obiektu sportowego – m. in.: bieżni i skoczni w dal. Zarówno bieżnia jak i skocznia w dal nie posiadają monitoringu, są dewastowane i jest problem z utrzymaniem na nich porządku. Ponadto wieczorami jest to miejsce libacji alkoholowych młodzieży i dorosłych. Jest to jeden z niewielu sportowych obiektów lekkoatletycznych w naszej gminie i powinien służyć dzieciom, a nie ulegać notorycznej dewastacji i służyć jako miejsce do spożywania alkoholu – czytamy we wniosku przekazanym władzom Gminy Trzebinia przez Ewę Sierkę.

Ponadto we wspomnianym piśmie Ewa Sierka wnosi między innymi o ogrodzenie i założenie monitoringu obiektów sportowych przy Zespole Szkół na Osiedlu ZWM w Trzebini, zadbanie o porządek i estetykę na wspomnianych obiektach oraz przeprowadzenie kontroli urządzeń sportowych (w tym bieżni i skoczni w dal) i wykonanie niezbędnych prac naprawczych jak i konserwacyjnych.

(RS)

Na zdjęciu skocznia w dal i bieżnia przy Zespole Szkół na Osiedlu ZWM w Trzebini.

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij