Niedziela, 19 majaa 2024 | Iwa, Piotra
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Sport i rekreacja > Piękne stroje dla naszych mistrzyń

Piękne stroje dla naszych mistrzyń

Opublikowano:

Władze Powiatu Chrzanowskiego ufundowały piękne stroje sportowe dla zawodniczek Parafialnego Uczniowskiego Klubu Sportowego „Trzebinia”, które zdobyły tytuł Mistrza Polski 2015 w unihokeju w kategorii juniorek starszych.


To nagroda nie tylko za świetną sportową postawę i zdobycie tytułu mistrzyń Polski, ale także za godne reprezentowanie Ziemi Chrzanowskiej na ogólnopolskich arenach sportowych.

– W imieniu zarządu naszego klubu oraz wszystkich zawodniczek pragnę serdecznie podziękować zarówno staroście chrzanowskiemu – Januszowi Szczęśniakowi jak i wiceprzewodniczącemu Rady Powiatu Chrzanowskiego – Tadeuszowi Szybalskiemu za docenienie naszych osiągnięć i ufundowanie strojów sportowych dla naszych zawodniczek – mówi Paweł Raj, prezes Parafialnego Uczniowskiego Klubu Sportowego „Trzebinia”.

Przypomnijmy, że tegoroczny tytuł mistrzyń Polski w unihokeju w kategorii juniorek starszych drużyna PUKS „Trzebinia” wywalczyła w składzie: Justyna Trębacz, Klaudia Rozmus, Patrycja Gurgul, Katarzyna Pabis, Anita Jeleńska, Dominika Kołodziej, Karolina Rozmus, Adrianna Biskup, Katarzyna Zając, Maja Masztaler, Małgorzata Gągolska, Aneta Szmyd i Patrycja Ludwiczak.

Tegoroczne mistrzostwa odbyły się w Gdańsku. Nasza drużyna wygrała wszystkie mecze, pokonując mocne ekipy z Trzebiatowa, Gdańska i Nowego Targu.

Robert SIWEK

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij