Niedziela, 19 majaa 2024 | Iwa, Piotra
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Piłkarska jesień w Dulowej

Piłkarska jesień w Dulowej

Opublikowano:

Władze samorządowe Gminy Trzebinia w trybie pozakonkursowym przyznały Uczniowskiemu Klubowi Sportowemu przy Szkole Podstawowej w Dulowej wsparcie finansowe w wysokości 4 tysięcy złotych na realizację zadania publicznego pod nazwą „Sportowa Jesień Piłkarska”.


Przedsięwzięcie zostało zaplanowane na okres od 15 listopada do 22 grudnia 2017 roku.

– Zadanie ma polegać na prowadzeniu zajęć z dziećmi w wieku 7-12 lat (chłopcy i dziewczęta) przez uprawnioną osobę z kwalifikacjami. Umożliwi to lepszy rozwój fizyczny dzieci oraz pozwoli utworzyć grupę młodzieży, która będzie stanowiła w przyszłości trzon sekcji piłkarskiej klubu w grupie „orlik” lub „młodzik”. Głównym założeniem jest propagowanie kultury fizycznej wśród dzieci, zachęcenie do uprawiania gry w piłkę nożną, która daje zdrowe współzawodnictwo i rywalizację fair play – czytamy we wniosku złożonym w gminie przez władze Uczniowskiego Klubu Sportowego przy Szkole Podstawowej w Dulowej.

– Planowa ilość uczestników to 20 osób. Zajęcia będą się odbywać na boisku i sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej w Dulowej w każdy poniedziałek, czwartek i piątek od godz. 15.00 do 17.00 oraz na orliku w Młoszowej. Organizowane będą również zawody na terenie powiatu przy sprzyjających warunkach atmosferycznych (planowane raz w tygodniu). Do realizacji zadania niezbędny będzie zakup sprzętu sportowego – np. piłek. Dla uczestników zakupiona zostanie woda mineralna – czytamy w dalszej części wniosku klubu z Dulowej.

Całość zadania ma kosztować 4.500 złotych. Z tej kwoty 2.800 złotych ma zostać wydatkowane na wynagrodzenie trenera, 600 złotych na zakup sprzętu sportowego, 300 złotych na zakup wody mineralnej, a pozostałe 800 złotych ma zostać przeznaczone na opłacenie transportu na zawody sportowe.

(RS)

Na zdjęciu mecz piłki nożnej na boisku przy Szkole Podstawowej w Dulowej. W tle szkolna sala gimnastyczna.

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij