Poniedziałek, 24 czerwca 2024 | Jana, Danuty
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Piłkarskie wydarzenie w Krystynowie!

Piłkarskie wydarzenie w Krystynowie!

Opublikowano:

Zbliża się XI Turniej Piłki Nożnej Sześcioosobowej Manhattan Cup 2019. Imprezie patonuje Polski Związek Piłki Nożnej.

Wydarzenie będzie miało miejsce w sobotę 29 czerwca 2019 roku na terenie kompleksu sportowego Orlik w Trzebini – Krystynowie. Rozpoczęcie imprezy zaplanowano o godzinie 9.00, a jej zakończenie połączone z wręczeniem nagród planowane jest po 15.00.

W turnieju zapowiedziało swój udział dziesięć zespołów piłkarskich z Małopolski, Górnego Śląska i Zagłębia. Są to: Hiacynt Tychy, Antrans Bis, La Familia, Elektrownia Łagisza, Husaria Libiąż, Piekarnia ATU, Salos Jaworzno, Jago Pro, Solidex Chełmek oraz gospodarze – Manhattan Trzebinia.

Pierwszy etap piłkarskiej rywalizacji odbędzie w dwóch odrębnych grupach, w których wystąpi po pięć drużyn. Dwa najlepsze zespoły z każdej grupy awansują do półfinałów. Na koniec odbędą się mecze o trzecie i pierwsze miejsce.

Impreza jest organizowana przez zespół piłki nożnej sześcioosobowej Manhattan Trzebinia oraz Związek Nauczycielstwa Polskiego – Oddział w Trzebini.

Warto podkreślić, że w trakcie turnieju zorganizowana zostanie loteria charytatywna na rzecz cięzko chorego kilkuletniego Marcelka z Gminy Trzebinia.

(RS)

Na zdjęciu konkurs rzutów karnych w jednym z meczów w ramach IX Manhattan Cup 2017. Fot.: Robert Siwek.

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij