Niedziela, 14 kwietnia 2024 | Bereniki, Waleriana
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Po trzy stówy dla mistrzyń Polski

Po trzy stówy dla mistrzyń Polski

Opublikowano:

Tylko 38 zawodniczek i zawodników z pięciu klubów sportowych otrzyma w okresie od października do grudnia bieżącego roku stypendia Gminy Trzebinia za wysokie wyniki we współzawodnictwie sportowym.

Na stypendia sportowe w okresie jesiennym Gmina Trzebinia przeznaczyła 83.400 złotych

Z tej puli aż 63.000 złotych trafi na konta występujących w III lidze piłkarzy Miejskiego Klubu Sportowego Trzebinia Siersza. Piętnastu z nich będzie otrzymywać co miesiąc świadczenie w wysokości 1.400 złotych.

Z kolei kwotę 13.500 złotych Gmina Trzebinia wyda na stypendia dla piętnastu zawodniczek Parafialnego Uczniowskiego Klubu Sportowego Trzebinia, które kwietniu bieżącego roku zdobyły mistrzostwo Polski w unihokeju w kategorii juniorek starszych, a czworo z nich w maju 2016 roku w barwach reprezentacji Polski wystąpiło na mistrzostwach świata juniorek w unihokeju w Kandzie. Każda z unihokeistek otrzyma stypendium w wysokości 300 złotych miesięcznie.

Ponadto w okresie jesiennym stypendia sportowe otrzyma sześciu kajakarzy z Miejskiego Klubu Sportów Wodnych Trzebinia (po 200 złotych miesięcznie) oraz po jednym zawodniku z KS AZS AWF Poznań (800 złotych miesięcznie) i z Klubu Jeździeckiego Szarża w Bolęcinie (300 złotych miesięcznie).

Szczegółowy wykaz stypendystów znajdą Państwo w Biuletynie Informacji Publicznej pod poniższym linkiem:

http://bip.malopolska.pl/umtrzebinia/Article/get/id,1238751.html

(RS)

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij