środa, 27 września 2023 | Damiana, Amadeusza
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Pora wnioskować o dotacje na rozwój sportu

Pora wnioskować o dotacje na rozwój sportu

Opublikowano:

Do 15 września 2017 roku kluby sportowe mają czas na składanie wniosków o przyznanie wsparcia finansowego na realizację zadań z zakresu rozwoju sportu w Gminie Trzebinia na rok 2018.


Burmistrz Trzebini wydał właśnie zarządzenie w tej sprawie.

Pozyskane od Gminy Trzebinia pieniądze kluby sportowe będą mogły przeznaczyć między innymi na zakup sprzętu sportowego, organizację szkolenia sportowego dla zawodników, leczenie i rehabilitację zawodników kontuzjowanych, finansowanie udziału w zawodach sportowych, regulowanie opłat statutowych czy też opłacanie delegacji sędziowskich.

Dokumenty i druki potrzebne do aplikowania o wsparcie zainteresowani przedstawiciele klubów sportowych mogą znaleźć w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta w Trzebini.

Dla zainteresowanych podajemy poniżej link do odpowiedniej strony we wspomnianym Biuletynie Informacji Publicznej:

https://bip.malopolska.pl/umtrzebinia,a,1351811,ogloszenie-o-naborze-wnioskow-o-przyznanie-wsparcia-finansowego-na-realizacje-zadania-z-zakresu-rozw.html

(RS)

Na zdjęciu jedna z akcji meczu piłki nożnej chrzanowskiej klasy B w sezonie 2016/2017 pomiędzy UKS SP Dulowa a UKS Górnik Siersza.

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij