Niedziela, 21 lipca 2024 | Daniela, Dalidy
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Reprezentowały Trzebinię w czeskiej Pradze

Reprezentowały Trzebinię w czeskiej Pradze

Opublikowano:

Zawodniczki Parafialnego Uczniowskiego Klubu Sportowego Trzebinia uczestniczyły w jednym z największych młodzieżowych turniejów unihokeja w Europie – Prague Floorball Cup 2019.

Międzynarodowy turniej odbył się miniony weekend w stolicy Czech, a wzięło w nim udział ponad 180 zespołów w kilku kategoriach wiekowych.

Trzebinianki wystąpiły w kategorii juniorek G02 i ostatecznie uplasowały się na czwartym miejscu.

– W rywalizacji z czeskimi i słowackimi drużynami, a także z austriacką kadrą narodową U17 na zespół nie były gorszy. Wszystkie mecze były wyrównane i stały na wysokim poziomie, a wyniki do końca były sprawą otwartą – relacjonuje Paweł Raj, prezes Parafialnego Uczniowskiego Klubu Sportowego Trzebinia i zarazem trener unihokeja we wspomnianym klubie.

W pierwszym meczu nasza ekipa uległa 0:2 Kadrze Narodowej Austrii U17. W kolejnym spotkaniu PUKS Trzebinia pokonał Kanonyrky Kladno 2:1. Trzecia potyczka z zespołem Mlada Boleslav zakończyła się porażką 1:5. W czwartym meczu trzebinianki minimalnie uległy ekipie Florbal Chomutov 0:1. Z kolei ostatnie spotkanie z zespołem SK Bela zakończyło się wysokim zwycięstwem naszej drużyny 6:1.

(RS)

Na zdjęciu uczestniczący w czeskim turnieju zespół unihokeistek Parafialnego Uczniowskiego Klubu Sportowego Trzebinia z prezesem klubu i trenerem Pawłem Rajem (Fot. Archiwum PUKS Trzebinia).

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij