Piątek, 28 stycznia 2022 | Walerego, Radomira
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Rywalizowali o puchar Wojciecha Hajduka

Rywalizowali o puchar Wojciecha Hajduka

Opublikowano:

W weekend na placu zabaw na Osiedlu Piaski odbył się II Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Radnego Rady Miasta Trzebini – Wojciecha Hajduka.


W zawodach zorganizowanych w dniu 22 lipca 2017 roku uczestniczyło łącznie dwudziestu szachistów, którzy rywalizowali między sobą w kategoriach wiekowych juniorów i seniorów.

Nad prawidłowym przebiegiem gry, która odbywała się w systemie kołowym, czuwał sędzia – Wojciech Noworyta.

Miejsce pierwsze w kategorii juniorów zdobył Marcin Zabrzański. Z kolei mistrzem w kategorii seniorów został Jarosław Kocot

Zwycięzcy otrzymali puchary oraz dyplomy wraz z pamiątkowymi upominkami. Ponadto każdy z szachistów został uhonorowany dyplomem oraz gadżetami przekazanymi przez Urząd Miasta w Trzebini.

– Serdecznie dziękuję wszystkim zawodnikom i współpracownikom za udział w imprezie, która w tym roku została zorganizowana w ramach obchodów 200-lecia nadania praw miejskich naszemu miastu – mówi radny Wojciech Hajduk.

– Jednocześnie już dzisiaj zapraszam miłośników szachów na kolejną edycję turnieju, który odbędzie się za rok – dodaje Wojciech Hajduk.

(RS)

Na zdjęciu uczestnicy turnieju w kategorii juniorów z sędzią Wojciechem Noworytą oraz radnym Wojciechem Hajdukiem. Fot.: www.wojciech-hajduk.pl

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij