środa, 24 kwietnia 2024 | Aleksandra, Horacego
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Srebrne medale dla starszych młodzików

Srebrne medale dla starszych młodzików

Opublikowano:

Młodzi piłkarze Miejskiego Klubu Sportowego Trzebinia Siersza z rocznika 2004 zdobyli drugie miejsce w VII Mikołajkowym Turnieju Piłki Nożnej w Krzeszowicach.

Organizatorem turnieju była krzeszowicka Akademia Piłkarska Mam Talent. W zawodach w kategorii młodzików wystąpiło dziesięć zespołów z Polski i Słowacji, w tym dwa zespoły MKS Trzebinia Siersza prowadzone przez trenera Kacpra Ślusarka (starszy złożony z rocznika 2004 i młodszy obejmujący chłopców z rocznika 2005), które zostały przydzielone do odrębnych grup.

– Starsza drużyna ograła w grupie wszystkie zespoły i awansowała z pierwszego miejsca do finału. Młodsza natomiast rozegrała bardzo dobry turniej ze starszym rocznikiem. Z dwoma zwycięstwami, remisem i porażką zajęła trzecie miejsce w grupie, co pozwoliło jej na walkę o piąte miejsce – relacjonuje Kacper Ślusarek, trener trzebińskich piłkarzy.

10. APMT I Krzeszowice

Warto podkreślić, że tytuł najlepszego piłkarza turnieju zdobył Norbert Duleba reprezentujący MKS I Trzebinia Siersza.

MKS I Trzebinia-Siersza: KozłowskiWojas, Pucia, Kalinowski, Duleba, Bieniek, Strycharski, Krzywda, Małocha, Wójcik, Hano.

MKS II Trzebinia-Siersza : NoworytaPopiela, Martyniak, Hoffman, Gruca, Bobula, Dębski, Celadyn, Smalarz, Dziadzio, Kurmanowski, Stefańczyk.