Czwartek, 14 grudnia 2017 | Alfreda, Izydora
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Starosta nagrodził szefa Manhattanu Trzebinia

Starosta nagrodził szefa Manhattanu Trzebinia

Opublikowano:

Starosta chrzanowski – Janusz Szczęśniak nagrodził wyróżniających się sportowców, trenerów i działaczy sportowych. Nagrodę w kategorii działacz sportowy otrzymał trzebinianin – Janusz Papiernik.

Nagrody starosty chrzanowskiego w dziedzinie sportu zostały wręczone 26 kwietnia 2017 roku w Chrzanowie podczas XXXIII sesji Rady Powiatu Chrzanowskiego.

– Janusz Papiernik to inicjator i jeden z założycieli zespołu mini piłki nożnej Manhattan Trzebinia, z którym jest związany nieprzerwanie od trzydziestu lat. Jest zarówno zawodnikiem, działaczem sportowym jak i organizatorem turniejów piłkarskich, które promują nasz powiat – mówił podczas wręczenia nagród Janusz Szczęśniak, starosta chrzanowski.

– Bardzo się cieszę, że starosta chrzanowski dostrzegł i postanowił nagrodzić to, co robi Manhattan Trzebinia w zakresie uprawiania, upowszechniania i promocji mini piłki nożnej. Jest to tym bardziej miłe, że zbiegło się z trzydziestoleciem działalności naszego klubu – powiedział portalowi wTrzebini.pl Janusz Papiernik, szef Manhattanu Trzebinia.

Robert Siwek

Na zdjęciu Janusz Papiernik – szef Manhattanu Trzebinia (pierwszy z lewej) odbiera gratulacje od Janusza Szczęśniaka – starosty chrzanowskiego.

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Marlene_wtrzebini_B_368x180
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Minął rok od czasu, gdy Adam Adamczyk ponownie objął stanowisko burmistrza Trzebini. Jak oceniasz jego pracę na rzecz mieszkańców?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij