Niedziela, 14 kwietnia 2024 | Bereniki, Waleriana
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Świetne występy młodych lekkoatletów

Świetne występy młodych lekkoatletów

Opublikowano:

Bardzo dobrze zaprezentowali się młodzi lekkoatleci Klubu Sportowego Victoria Trzebinia podczas Halowego Mityngu Lekkoatletycznego w Brzeszczach.

Mityng został przeprowadzony 22 stycznia 2017 roku w ramach Halowych Mistrzostw Małopolski Juniorów Młodszych i Juniorów. Udziałem w tej imprezie młodzi lekkoatleci z Trzebini rozpoczęli sezon halowy, a ich dobre występy zaowocowały nowymi rekordami życiowymi.

Mateusz Juszczak w skoku wzwyż pokonywał wszystkie wysokości w pierwszych próbach i ustanowił swój nowy rekord życiowy rezultatem 1,35 m.

– W chwili obecnej jest to 6 wynik w Polsce w tej kategorii wiekowej – cieszy się Ewa Sierka, trenerka trzebińskich lekkoatletów.

W konkursie w skoku wzwyż wystartował też Kamil Petka. Zawodnik uzyskał wynik 1,10 m, a trzeba przy tym dodać, że Kamil był najmłodszym uczestnikiem konkursu.

Ponadto w konkursie w skoku wzwyż brały udział dwie utalentowane lekkoatletki KS Victoria Trzebinia – Julita Starzycka i Emilia Staroń. Obie pokonywały wszystkie wysokości w pierwszych próbach i ustanowiły nowe rekordy życiowe z wynikiem 1,30 m.

– Aktualnie z tym wynikiem Emilia zajmuje 14 a Julita 15 miejsce w Polsce w swojej kategorii wiekowej – podsumowuje trenerka Ewa Sierka.

(RS)

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij