Niedziela, 19 majaa 2024 | Iwa, Piotra
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Sport i rekreacja > Pierwsze i drugie miejsce dla trójki z Trzebionki

Pierwsze i drugie miejsce dla trójki z Trzebionki

Opublikowano:

Ekipa dziewcząt i chłopców reprezentująca Szkołę Podstawową nr 3 im. Ignacego Łukasiewicza w Trzebini okazała się bezkonkurencyjna w turnieju mixtów w unihokeju, który rozegrany został ostatnio w Katowicach.


W zawodach wzięło udział osiem zespołów podzielonych na dwie grupy. Znakomicie zaprezentowali się uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 w Trzebini, którzy zdominowali rozgrywki.

Pierwszy zespół SP 3 Trzebinia po pokonaniu ekip z SP 40 Sosnowiec, SP 36 Tychy i SP 15 Sosnowiec spotkał się w półfinale z gospodarzem – SP 67 Katowice.

– Mecz był bardzo emocjonujący i zakończony został remisem 3:3. Karne lepiej wykonywali nasi uczniowie i oni uzyskali awans do finału – relacjonuje Paweł Raj, trener unihokeja i nauczyciel wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej nr 3 w Trzebini.

Drugi zespół SP 3 Trzebini wygrał w swojej grupie dwa spotkania i jedno nieznacznie przegrał. W półfinale zmierzył się z SP 36 Tychy i po wyrównanym meczu wygrał jedną bramką.

– W finale pierwszy zespół z naszej szkoły wykazał się lepszą skutecznością i wygrał z naszym drugim zespołem 3:1. Tym samym nasze drużyny zajęły I i II miejsce w turnieju – podsumowuje Paweł Raj.

Ekipa SP 3 Trzebinia: Dominik Cybulski, Jakub Kozioł, Kacper Jachimkowski, Piotr Kiełkowicz, Tomasz Sosur, Piotr Krzyżanowski, Mikołaj Talik, Krzysztof Siemek, Paulina Korpacka, Natalia Stępowska, Martyna Bigaj, Natalia Smoleń, Krystyna Agafon, Wiktoria Tarka, Wiktoria Smoleń, Oliwia Król i Oliwia Wygoda.

Turniej odbywał się w ramach projektu Ministerstwa Sportu i Turystyki pod hasłem „ Unihokej uczy, bawi i wychowuje”.

(RS)

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij