Wtorek, 23 kwietnia 2024 | Jerzego, Wojciecha
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Sport i rekreacja > Trzebinia uległa Garbarni Kraków

Trzebinia uległa Garbarni Kraków

Opublikowano:

W półfinale Pucharu Polski na szczeblu Małopolskiego Związku Piłki Nożnej Miejski Klub Sportowy Trzebinia Siersza przegrał 0:2 na własnym stadionie z Garbarnią Kraków.

Mecz rozegrano w niedzielę 26 czerwca 2016 roku w godzinach południowych. Zaledwie dwa dni po wyczerpującym, ale zakończonym wielkim sukcesem dla trzebinian drugim meczu barażowym o awans do III ligi z BKS Bochnia. To zapewne sprawiło, że naszym piłkarzom trudno było w meczu pucharowym nawiązać równorzędną walkę z mocnym zespołem Garbarni Kraków, która w minionym sezonie 2015/2016 zdobyła mistrzostwo III ligi świętokrzysko-małopolskiej. Nie bez znaczenia na wynik pucharowego meczu było zapewne osłabienie zespołu z Trzebini już w pierwszych minutach jego trwania, gdy kontuzji doznał Marcin Kalinowski, który musiał opuścić plac gry. Ostatecznie piłkarze krakowskiej Garbarni wygrali 0:2 po golach zdobytych w 26 (Siedlarz) i 52 minucie (Ferens).

MKS Trzebinia Siersza wystąpił w składzie: Krzysztof Pająk – Krzysztof SieczkoMarcin Kalinowski (3 – Paweł Piskorz ), Paweł SawczukMaciej DomuratDawid Dudek (61 – Gaspar Repa), Sebastian OłowniaTomasz Małodobry (60 – Mateusz Majcherczyk ), Przemysław Fraś, Michał Kowalik, Jakub Pająk (68 – Bartosz Jagła).