Wtorek, 12 grudnia 2017 | Aleksandra, Adelajdy
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Weekendowy unihokej w Trzebini

Weekendowy unihokej w Trzebini

Opublikowano:

Pod hasłem „Unihokej łączy dzieci” w sobotę i w niedzielę (1 i 2 października 2016) w hali sportowej Zespołu Szkół Techniczno-Usługowych w Trzebini odbędą się makroregionalne turnieje unihokeja młodziczek i młodzików.

Obok ekip Parafialnego Uczniowskiego Klubu Sportowego „Trzebinia” oraz Szkoły Podstawowej nr 3 w Trzebini w turnieju wystąpią zespoły z województw: śląskiego, małopolskiego i podkarpackiego.

– Stawką turnieju będzie awans do finału ogólnopolskiego, który zostanie zorganizowany w Katowicach – informuje Paweł Raj, trener unihokeja i prezes Parafialnego Uczniowskiego Klubu Sportowego „Trzebinia”.

Chłopcy będę rywalizować w sobotę, natomiast dziewczęta w niedzielę.

Zarówno w sobotę jak i w niedzielę rozpoczęcie zawodów jest planowane o godzinie 10.00, a ich zakończenie około godziny 16.00.

Zapraszamy do kibicowania trzebińskim zespołom nie tylko miłośników unihokeja, ale także tych, którzy nie mieli jeszcze okazji zobaczyć jak widowiskowa i emocjonująca jest to dyscyplina sportowa.

(RS)

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Marlene_wtrzebini_B_368x180
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Minął rok od czasu, gdy Adam Adamczyk ponownie objął stanowisko burmistrza Trzebini. Jak oceniasz jego pracę na rzecz mieszkańców?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij