Piątek, 19 kwietnia 2024 | Adolfa, Tymona
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Wrócili z rekordami życiowymi i cennymi punktami

Wrócili z rekordami życiowymi i cennymi punktami

Opublikowano:

Z bardzo dobrej strony zaprezentowali się zawodnicy Klubu Sportowego Victoria Trzebinia podczas Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików w Lekkiej Atletyce w Przemyślu.

Zawody, w których uczestniczyło około 250 młodych lekkoatletów z Małopolski i Podkarpacia odbyły się 7 września 2019 roku na Stadionie Szkolnym im. Jarosława Kłymińskiego w Przemyślu.

– Nasi zawodnicy wrócili do Trzebini z nowymi rekordami życiowymi i czteroma punktami do klasyfikacji Współzawodnictwa Sportowego Dzieci i Młodzieży – relacjonuje Ewa Sierka, prezes Klubu Sportowego Victoria Trzebinia i zarazem trenerka młodych lekkoatletów.

Najlepiej wypadł Mateusz Juszczak (2004), który uzyskał czwarte miejsce w skoku wzwyż z wynikiem 1.71 metra, a jednocześnie zdobobył jeden z czterech punktów do klasyfikacji Współzawodnictwa Sportowego Dzieci i Młodzieży.

– To jego nowy rekord życiowy i zarazem rekord naszego klubu w kategorii U16 – podkreśla Ewa Sierka.

Kolejny punkt do wspomnianej wcześniej klasyfikacji to zasługa Artura Łapcika (2005), który uplasował się na szóstym miejscu w biegu na 200 metrów przez płotki z czasem 34.62 sekundy, co okazało się również jego nowym rekordem życiowym.

Ponadto z dobrej strony zaprezentował się Szymon Saternus (2004), który wystartował w biegu na 100 i 300 metrów, zajmując na jednym i drugim dystansie punktowane jedenaste miejsce. Przy czym uzyskany w biegu na 300 metrów czas wynoszacy 39.45 sekundy to nowy rekord życiowy tego zawodnika.

(RS)

Na zdjęciu zawodnik Klubu Sportowego Victoria Trzebinia – Mateusz Juszczak podczas konkursu skoku wzwyż. Fot.: Archiwum Małopolskiego Związku Lekkiej Atletyki.

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij