Sobota, 15 czerwca 2024 | Jolanty, Wita
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Sport i rekreacja > Zagłosuj na trzebińskich lekkoatletów

Zagłosuj na trzebińskich lekkoatletów

Opublikowano:

Zorganizowany pod koniec września w naszej gminie I Trzebiński Festiwal Lekkoatletyczny został nominowany do udziału w najnowszej edycji plebiscytu pod nazwą Biegowe Wydarzenie Roku. Edycja 2015-2016.

Biegowe Wydarzenie Roku obejmuje biegi lub cykle biegów zorganizowane w okresie od 1 sierpnia 2015 roku do 31 lipca 2016 roku. Wyboru zwycięskiego wydarzenia dokonują biegacze oraz osoby związane z aktywnym trybem życia i doceniające wysiłki organizatorów w tym zakresie w głosowaniu elektronicznym lub poprzez system smsowy w terminie do 7 września 2016 roku.

Tytuł Biegowe Wydarzenie Roku zostanie przyznany 9 września 2016 roku na uroczystej Gali Festiwalu Biegów w Krynicy-Zdroju. Partnerem medialnym plebiscytu jest Telewizja Polska S.A. i TVP Sport.

Głosy na I Trzebiński Festiwal Lekkoatletyczny można oddawać za pośrednictwem strony: http://www.festiwalbiegowy.pl/konkurs-impreza-2016/trzebnicki-festiwal-lekkoatletyczny-26092015 

lub poprzez wysłanie SMS-a pod numer 70068 o treści BIEGI18 + ewentualne uzasadnienie wyboru (koszt 0,65 zł z VAT).

– Lekkoatletyki w naszym mieście nie było, a wspomniana impreza pozwoliła na zapoczątkowanie u nas tej pięknej i zapomnianej dyscypliny sportowej. Pomimo niepogody, padającego non stop deszczu impreza przyciągnęła prawie 200 zawodników, a uczestniczące w niej dzieci miały okazję poznać znanych sportowców – mówi Ewa Sierka, inicjatorka festiwalu i zarazem trener programu „Lekkoatletyka dla każdego” w naszej gminie.

– Po imprezie znacząco wzrosło wśród młodych ludzi zainteresowanie lekkoatletyką. Miejmy nadzieję, że to zaangażowanie pozwoli w przyszłości wyłonić w naszym mieście wielu utalentowanych sportowców, a lokalne władze skłoni do systematycznego inwestowania w infrastrukturę lekkoatletyczną i rozwój tego pięknego sportu, jakim jest lekkoatletyka, nie bez powodu nazywana „królową sportu” – dodaje Ewa Sierka.

(RS)

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij