Poniedziałek, 26 lutego 2024 | Aleksandra, Mirosława
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Zagrają charytatywny mecz z reprezentacją Polski

Zagrają charytatywny mecz z reprezentacją Polski

Opublikowano:

W najbliższy weekend zespół mini piłki nożnej Manhattan Trzebinia rozegra wielki mecz charytatywny z Reprezentacją Polski + 35 w Futsalu. Tej niecodziennej imprezie o charakterze charytatywnym będzie towarzyszyło mnóstwo atrakcji.


Wydarzenie to będzie miało miejsce w sobotę 9 września 2017 roku na terenie kompleksu sportowego „Orlik” w Trzebini-Krystynowie (Górka) w godzinach od 15.00 do 19.00.

O godz. 16.00 odbędzie się mecz mini piłki nożnej pomiędzy TS Sokół Kielce a WTZ Praska Kraków. Są to zespoły piłkarskie, w których występują osoby niepełnosprawne.

Z kolei na godz. 17.00 zaplanowano mecz pomiędzy Reprezentacją Polski + 35 w Futsalu, a obchodzącym w bieżącym roku jubileusz 30-lecia swojego istnienia Manhattanem Trzebinia.

Na uczestników tej niecodziennej imprezy oprócz wspomnianych meczów czeka mnóstwo różnych atrakcji i to zarówno dla dzieci, młodzieży jak i dorosłych.

Dzieci będą mogły liczyć na malowanie buziek oraz zabawę polegającą na tworzeniu różnych postaci i zwierzątek z balonów. Będzie również dmuchany statek piracki, milicyjny fiat i słynny auto złomek z OSP Bukowno. Ponadto przewidziano m.in.: pokaz żonglerki w wykonaniu Andrzeja Kukli, wodne atrakcje w wykonaniu druhów z OSP Trzebinia, pokaz tresury psów przez Szachty Libiąskie Dog Training oraz prezentację stroju ochroniarza przez Agencję Ochrony P-W Jaguar. Wszystkim czas będzie zaś umilał DJ Spoon.

– Impreza będzie miała charakter charytatywny, a w jej trakcie będzie prowadzona licytacja gadżetów sportowych i zbiórka do puszek. Uzyskany w ten sposób dochód zostanie przekazany na leczenie i rehabilitację małego Marcelka oraz Dawida, czyli mieszkańców naszej gminy, którzy potrzebują naszego wspólnego wsparcia – mówi Janusz Papiernik, szef Manhattanu Trzebinia.

Głównym organizatorem imprezy jest zespół mini piłki nożnej Manhattan Trzebinia, a jej współorganizatorami: Trzebińskie Centrum Kultury i lokalne organizacje zajmujące się działalnością charytatywną tj. „Łączy nas pomaganie” i „Pokoloruj z nami codzienność innych”.

W imieniu organizatorów zapraszamy mieszkańców Trzebini i okolic do wzięcia udziału w tym niecodziennym wydarzeniu i wsparcia szlachetnego celu pomocy potrzebującym.

Robert Siwek

Na zdjęciu piłkarze Manhattanu Trzebinia, którzy w bieżącym roku obchodzą 30-lecie istnienia swojego zespołu. Fot.: Robert Siwek 2017 ©

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij