Czwartek, 14 grudnia 2017 | Alfreda, Izydora
Manufaktura_optyka
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Zapraszają na przygodę z lekkoatletyką

Zapraszają na przygodę z lekkoatletyką

Opublikowano:

Klub Sportowy Victoria Trzebinia zaprasza dzieci w wieku od 5 do 15 lat na bezpłatne ogólnorozwojowe zajęcia sportowe z elementami lekkiej atletyki.


Zajęcia będą się odbywały od 4 września 2017 roku na hali sportowej Zespołu Szkół Ekonomiczno-Chemicznych przy ulicy Głogowej w Trzebini.

Zapisy są przyjmowane telefonicznie pod numerem 794 656 681, przez e-mail: lekkoatletyka.trzebinia@o2.pl oraz online poprzez stronę: www.lekkoatletykatrzebinia.pl

– Dzieci będą mogły spróbować swych sił między innymi w biegach sprinterskich, biegach przez płotki, skoku wzwyż czy rzucie oszczepem – mówi Ewa Sierka, trenerka lekkiej atletyki w Klubie Sportowym Victoria Trzebinia i w ramach programu „Lekkoatletyka dla Każdego”.

– Gwarantujemy dużo dobrej zabawy dla najmłodszych w ramach prowadzonych zajęć oraz umożliwiamy uczestnictwo w regionalnych, krajowych a nawet zagranicznych imprezach sportowych dla dzieci – dodaje Ewa Sierka.

(RS)

Na zdjęciu rywalizacja sportowa dzieci i młodzieży w ramach I Mistrzostw Gminy Trzebinia i Powiatu Chrzanowskiego w Lekkiej Atletyce w Dulowej – Maj 2017.

 

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Marlene_wtrzebini_B_368x180
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Minął rok od czasu, gdy Adam Adamczyk ponownie objął stanowisko burmistrza Trzebini. Jak oceniasz jego pracę na rzecz mieszkańców?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij