Niedziela, 14 kwietnia 2024 | Bereniki, Waleriana
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Będzie wiata na przystanku Młoszowa Studium

Będzie wiata na przystanku Młoszowa Studium

Opublikowano:

Wszystko wskazuje na to, że w tym roku wreszcie stanie wiata na przystanku autobusowym Młoszowa Studium, która będzie chronić okolicznych mieszkańców oczekujących na autobus przed deszczem, śniegiem i wiatrem.

O ustawienie wiaty na wspomnianym przystanku (od strony ulicy Śliskiej) od dawna zabiega Bożena Adamczyk – sołtys Młoszowej i radna miejska, która o inwestycję po raz kolejny upomniała się na ostatniej sesji Rady Miasta Trzebini.

Z wyjaśnień udzielonych na sesji przez Ewę Siemek – przedstawicielkę Gminy Trzebinia w Związku Komunikacyjnym Komunikacja Międzygminna w Chrzanowie wynika, że związek ustawi wiatę niezwłocznie, jak tylko gmina wykona w tym celu przy drodze tzw. peron.

Z kolei wiceburmistrz Trzebini – Krystyna Barbara Siemek oznajmiła, że procedura z tym związana już się rozpoczęła.

– Jesteśmy po uzgodnieniach z Powiatowym Zarządem Dróg, musimy jeszcze wykonać niezbędną dokumentację i przystąpimy do budowy peronu. W bieżącym roku sprawa ta będzie załatwiona – zapewniła Krystyna Barbara Siemek, wiceburmistrz Trzebini.

– Cieszę się, że sprawa ruszyła do przodu. Z przystanku Młoszowa Studium korzysta wielu naszych mieszkańców, którzy schodzą się tutaj z krzyżujących się w tym miejscu kilku ulic. Ważne jest by zapewnić im godne warunki oczekiwania na autobus – powiedziała w rozmowie z naszym portalem Bożena Adamczyk.

(RS)

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij