Poniedziałek, 24 czerwca 2024 | Jana, Danuty
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > By nie błądzić w drodze do szpitala

By nie błądzić w drodze do szpitala

Opublikowano:

Kazimierz Ludwikowski – gminny radny i sołtys Piły Kościeleckiej zwrócił się prośbą o ustawienie przy skrzyżowaniu ulic: Trzebińskiej i Chrzanowskiej we wspomnianej miejscowości drogowskazu informującego o dojeździe do Szpitala Powiatowego w Chrzanowie.


Temat został poruszony na grudniowej sesji Rady Miasta Trzebini.

– Chciałem złożyć wniosek, by zwrócić się do Powiatowego Zarządu Dróg w Chrzanowie z prośbą o ustawienie przy skrzyżowaniu ulic: Trzebińskiej i Chrzanowskiej w Pile Kościeleckiej drogowskazu, który będzie informował kierowców o dojeździe do Szpitala Powiatowego w Chrzanowie – zaapelował Kazimierz Ludwikowski.

– Często zdarza się, że kierowcy jadący zarówno od strony Trzebini jak i od strony Alwerni przejeżdżają skrzyżowanie obu dróg, a następnie zawracają i pytają o drogę do szpitala – dodał Kazimierz Ludwikowski.

(RS)

Na zdjęciu Kazimierz Ludwikowski przy kapliczce znajdującej się w pobliżu skrzyżowania ulicy Trzebińskiej z ulicą Chrzanowską w Pile Kościeleckiej.

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij